Angry Birds Go Büyük İlgi Gördü

871 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Angry Birds Go oyunu son dönemde en çok duyduğunuz oyunların başında gelmektedir. Angry Birds Go oyunu adından da anlaşılacağı üzere Angry Birds oyununda yer almakta olan kuşlarında içerisinde yer aldığı bir araba yarışı oyunudur. Oldukça keyifli bir oyun olan Angry Birds Go oyununda sevdiğiniz kuş karakterleriyle yarışmak çok daha ilginç ve eğlenceli olacak. Özellikle araba yarışı oynamayı seven ve macera tadında oyunlar arayanların mutlaka oynaması gereken oyunların başında gelmektedir.

Angry Birds Go oyunu başlangıç itibariyle kırmızı kuşla karşılaşacağınız ve ilerleyen etaplarda kuşları değiştirebileceğiniz gibi arabanızı da değiştirebileceğiniz bir oyundur. Angry Birds Go’da başarı elde etmek ve yarışlarda kazanmak için aracınızın iyi özelliklere sahip olması gerekecektir. Bunun içinde puanlar toplamalı ve Angry Birds Go oyununda başarıyı yakalamak için arabanıza özellikler eklemelisiniz. Bu sayede daha hızlı giden daha güçlü bir arabaya sahip olacağınız gibi Angry Birds Go oyunundan da alacağınız keyif katlanarak artacaktır.

Angry Birds Go oyunu başta Angry Birds oyunu severlerin ilgisini çekmenin yanı sıra farklı tarzıyla gerçekten ilgi toplayan bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Sizde farklı tarzda bir oyun arıyor ve maceraya katılmak istiyorsanız hemen Angry Birds Go oyununu oynamaya başlayabilir ve eğlencenin tadını böyle başarılı bir oyunda bulabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık