Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

563 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Mobil hatlarda GSM şirketleri arasında en gelişmiş çekim gücü bulunan GSM şirketi Turkcell aynı zamanda en çok aboneye sahip GSM operatörü olarak bilinmektedir. Bu nedenle çekim oranına oldukça güvenen Turkcell yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle baz istasyonları ve alt yapısıyla çekim gücünü her geçen gün arttırmakta olan en güçlü GSM şirketi Turkcell bedava internet kampanyaları ile de rakiplerine fark atan oldukça başarılı GSM şirketlerinden olmaktadır.

Turkcell bedava internet kampanyalarıyla abonelerinin yüzünü güldürmektedir. Üstelik birçok GSM şirketi gibi birkaç saatlik değil uzun süreli bedava internet kampanyalarıyla da odlukça avantajlı bir konumda olduğunu göstermektedir. İnternet paketleri kısa sürede biten ve Turkcell bedava internet kampanyalarından faydalanarak internet paketi yapacakların yararlanabileceği birçok kampanya Turkcell’de bulunmaktadır.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell bedava internet kullanımıyla ilgili olarak kampanya farklılığı sağladığı kadar, dağıtılan bedava internetlerin büyüklülüğü ile lider durumdadır. 2019 yılı Turkcell bedava internet kampanyalarıı sizler için araştırdık ve şu şekilde sıraladık;

Salla Kazan Kampanyası: Turkcell tarafından sunulmakta olan bu kampanyanın Google Play Store üzerinden indirilmekte olan Turkcell hesabım uygulamasıyla birlikte 4,5G kullanıcıları için salla kazan sekmesi bulunmaktadır. Haftada bir defa telefonun sallayarak hediye internet kazanma fırsatı sunulmaktadır.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası: 26 yaşından küçük olanlar için Turkcell GNC uygulamasını telefona indirerek giriş yaptıktan hemen sonra ana menüde bulunan ÇAT ÇAT ÇATLAT ve sonrasında hemen Çatlat adımlarını uygulayarak sürpriz internet hediyenize sahip olabilirsiniz.  Ayrıca bu hediyeye haftanın 2 günü faydalanabilirsiniz.

Yani Arama Motoru Kampanyası: Turkcell ‘in bedava interet kampanyaları arasında yine oldukça başarılı kampanyalarından olan ve geliştirilen Yanii arama motorunu indiren Turkcell abonelerine 1 GB hediye internet sunmaktadır. Ayrıca Turkcell aboneleri bu arama motorunu kullanarak Turkcell bağlantısı ile yapılan 10 arama neticesinde 1 GB hediye internet daha alarak kullanabilmektedir.

Otomatik Ödeme Talimatı Kampanyası: Faturalarınızı öderken sıra beklemek ve son ödeme tarihini takip etmek yerine otomatik ödeme talimatı vererek tüm bu sorunlardan kurtularak faturalarınızı otomatik ödeme ile rahatlıkla ödeyebileceğiniz gibi aynı zamanda bu otomatik ödeme talimatınız için bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik 1 aylık 2 GB internet kazanma şansını sunan Turkcell faturalarının otomatik ödeme talimatı ile ödemek isteyen kişiler herhangi bir kayıt yaptırmadan 1 aylık 2 GB Turkcell bedava internet kazanabilmektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık