Vodafone Yeni Abonelerine Hoşgeldin Kampanyası

694 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Vodafone abonesi olmayı kabul edenlere ve ilk defa Vodafone faturalı hatta transfer olanlara her ay 1 GB toplamda ise 12 GB internet hakkı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Vodafone yeni abonelerine hoşgeldin hediyesi için sizler de Vodafone kullanmayı tercih edebilirsiniz. Faturalı yeni hat alan müşterileri için oluşturulan özel kampanyalar ile Vodafone sizlerin tercihi olmayı sürdürmektedir. Sizler de hemen faturalı yeni hat alana bol bol internetin fırsatını yaşayabilirsiniz. Kampanya için SMS göndererek veya Vodafone yanımda uygulaması ile başvuru yapabilirsiniz.

Vodafone yeni abone olanlara özel hoşgeldin hediyesi ile sizler de SMS göndererek “HOŞGELDİN 1 GB” yazıp 7000’e ücretsiz SMS yollayın daha sonra onay mesajının hemen sonrasında kampanyadan faydalanmaya başlayın. Bunu yaptıktan sonra Vodafone yanımda uygulaması ile de aynı işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamada bulunan “ek paket al” sekmesinde yer alan internet seçeneğini “AYLIK HOŞGELDİN 1 GB” olarak paketi yapın ve başvurunuzu tamamlayın. Satın alma işleminizi gerçekleştirdiğinizde 12 ay boyunca sürecek olan hediyeniz ücretsiz bir biçimde hattınızda yer alacaktır.

Vodafone yeni abonelerine özel hoşgeldin hediyesi kampanyası kapsamında paketten sade ve sadece 30 gün içerisinde yeni hat tanımlanarak uyumlu 1GB, 2GB, 4GB, 6GB, saçma güzel 4, saçma güzel 8, saçma güzel 10, saçma güzel 16 GB tarifeleri bireysel faturalı kullanıcıların faydalanabileceği hakkı yer almaktadır.

Paket içerisinde bulunacak olan internet 12 ay geçerli olacaktır ve aylık 1 GB yurtiçi kullanım hakkı sizlere verilecektir. Fatura döneminiz süresince 1 GB internet hakkınız yurtiçi işlemlerinizden düşülecektir. Paket geçerlilik zamanı onay mesajı ile ve 1 GB internetini bitirmeniz durumunda bir sonraki aya aktarılmaktadır.

Vodafone tarafından sunulmakta olan Aylık 1 GB hoşgeldin paketiniz sonlandırıldıktan hemen sonra yapacak olduğunuz işlemlerde değişik bir tarifeniz veya paketiniz yoksa kendi ücreti üzerinden hesaplanır paket satın alırken 3G ve 4G servisi otomatik olarak aktif edilmektedir ve paket kullanıldığı süre zarfında 3G ve 4G servisi sonlandırılmayacaktır.

Vodafone operatöründe bulunan ve paket şartlarına paketi ilişkin kampanya koşullarını işlemlerine farklılık yapma hakkını saklı bulundurmaktadır. Vodafone sunmuş olduğu bu paketleri kullanabilmeniz için telefonunuzda internet bilgilerinizi gerçekleştirilmiş olması şarttır. Paketinizden çıkış işlemini gerçekleştirdiğimizde yüklenen internetiniz paketi geçerlilik zamanı bitene kadar devam edecektir. Sizde Vodafone ailesine girerek yeni bir hat almanız veya geçiş yapmanız durumunda bu tarife, kampanya ve imkanlardan yararlanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık