Klimaların Özellikleri ve Kullanım Alanları

462 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Klimalar gün geçtikçe hayatın her anında ve her alanında oldukça fazla ihtiyaç duyduğumuz ve kullandığımız ürünlerin başında gelmektedir. Bazen bir iş yerinde, bazen evimizde, bazen de gün geçtikçe sayıları artan büyük plazalarda faydalandığımız birbirinden farklı ve değişik teknolojileri barındıran klimalara sahibiz. Klimalardan istediğimiz verimi maksimum şekilde almak isteriz ve aynı zamanda minimum düzeyde enerji sarf etmesini bekleriz. Marka olarak birçok alanda en öncü firma olarak karşımıza çıkan Mitsubishi klima, iklimlendirme sektörünün de en önde gelen temsilcilerinden birisidir. Bu alanda özellikle kendine has teknolojik dokunuşları içerisinde barındıran Mitsubishi VRF klima sistemleri ile minimum enerji sarfiyatıyla, maksimum verimi kullanıcılarına sunmaktadır. Marka iklimlendirme alanında teknolojik gelişmelerin son raddesine kadar ürünlerinde kullanmaya özen göstermektedir. Bu anlamda yılların ar-ge çalışmalarını meyvesini VRF teknolojisiyle vermiştir.

Mitsubishi Heavy VRF Nedir?

“Mitsubishi Heavy VRF, 600’den fazla şirketten oluşan, çok çeşitli sektörlerde yer alan, ancak firmaların birbirleriyle hiçbir bağlantısı olmayan, bazı alanlarda birbirine rakip olan kurumsal bazlı bir kuruluştur.

Mitsubishi Heavy VRF, 130 yıllık bir geçmişe sahiptir. Toplam cirosu 30 Milyar Doları aşmaktadır.

Mitsubishi Heavy VRF sistemleri, Avrupa standartlarında en ciddi kuruluş olan Eurovent sertifikasına sahiptir. Bu sertifikasyon sayesinde VRF sistemlerinizin kapasitesi ve verimlilik seviyeleri resmi olarak belgelendirilmiştir.”

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık