Bayanlara Özel Spor Kombinleri

304 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Spor kombinler nasıl yapılır diyorsanız bize kulak verin. Her zaman resmi bir görünümle şıklığı sağlayamayız. Çünkü günlük hayatta spor kıyafet kombinleri ile gitmemiz gereken noktalar vardır. Ayrıca bu tarz bir giyinme şekli bizlere rahatlık ve şıklık sağlar. Özellikle son dönemde gençler spor tarz giyim şeklini daha çok benimsiyorlar. Hal böyle olunca da eşleştirme seçimleri çok ön plana çıkıyor. Kot pantolonlar, tişörtler, spor tarz ayakkabılar, şapkalar, gözlükler, eşofman tarzı pantolonlar, kısa üstler, taytlar, şortlar, eşofmanlar, spor çantalar, takılar bu rahat giyim şekli için en çok tercih edilen parçalardır. Sizlerde birleştirme yapacaksınız bu parçalarla yapmalısınız çünkü en trend parçalar olduğunun altını çizmeliyiz. Şıklığınıza bir miktar önem veriyorsanız aşağıdaki örneklerimizden yararlanarak kendinize ait tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Bu Tarz Kombinleri Nerelerde Kullanabiliriz?

Bu soru çok fazla soruluyor onun içinde net açıklama yaparak sizleri aydınlatalım. Günlük hayat içinde birçok noktada bu giyim tarzını kullanabiliriz.

  • Okula giderken
  • Gündelik rutin hayat içinde
  • Yürüyüş ve koşu yaparken
  • Spor salonunda ve egzersiz yaparken
  • Özel gün etkinliklerinde
  • Arkadaş görüşmelerinde

Spor Kombinler İçin Ne Kadar Miktar Ayırmalıyım?

Bir de ekonomik boyutu olduğunu unutmamız gerekir. Bütçemize göre seçimler yapmamızda fayda var. Bütçeniz yeterli değil ise gardırobunuzdaki daha önce satın aldığınız parçaları da kullanarak kombinleri oluşturmalısınız. Ya da eksik parçalarınızı tamamlayarak bunlara uygun birleştirmelerle göz alıcı görünüm kazanabilirsiniz. Ortalama maliyet olarak en az 220 tl en fazla ise 3900 tl’ye kadar çıkabilmektedir. Bu rakamlar marka seçimlerine göre değişiklik göstermektedir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık