Buzdolabı Elektrik Tüketimi Ne Kadar?

1.156 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyanın tanınmış ve kaliteli markaları arasında yer alan ürünlerinin servis hizmetlerini sunan firmamızla teknik servis anlayışı yeni bir soluk kazanmaktadır. Servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti prensiplerini her şeyin önünde gören genç ve dinamik ekibimiz, güleryüzlü ve saygılı bir hizmet anlayışını subzero kullanıcılarına sunmaktadır.

Buzdolabı servisi olarak ön plana çıkan firmamız, bunun yanında, fırın, çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak, davlumbaz, elektrik süpürgesi gibi beyaz eşya ve elektronik eşyalarında tamiri ve bakımını yapmaktadır. Servis için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve servis kaydınızı açtırabilirsiniz. Eski buzdolapları aylık ortalama 30-40 tl ye kadar yakabilmektedir. Yeni buzdolapları ise bu oranın 4’te 1’i kadar yakmaktadır. Elbette bu durum buzdolabının bozuk olması, boyutları, içerisinde bulunan yiyeceklere ve buzdolabı kapısını açma sıklığınızı, aynı zaman hava durumuna göre de farklılık göstermektedir. Yeni bir buzdolabı almak isteyenler için standart boyutları tercih etmesi ve A++ bir buzdolabı alması durumunda aylık 8 tl elektrik masrafı olacağını söylemek mümkün. Sağ ve solda çift kapılı olarak satılan büyük buzdolaplarından aldığınızda elektrik sarfiyatı yaklaşık 2 katına kadar yükselmektedir. Ancak eski buzdolaplarınızı tamir ettirmektense yeni bir buzdolabı almak sizin için daha karlı olacaktır

Tüm servis hizmetlerimizde personellerimizin son teknoloji bilgilerle donanmış olmalarına ve eğitimlerine önem veren firmamız, buzdolabı servisi hizmetlerini Anadolu ve Avrupa yakası olarak sürdürmektedir. 7 gün hizmet veren teknik servisimiz 08.00 – 22.00 saatleri arasında servis hizmeti sunmakta ve söz verdiği saatte adresinizde olarak, müşteri memnuniyeti prensiplerini yerine getirmektedir.

Servis hizmetlerinde müşterilerine 1 yıl yedek parça ve servis garantisi veren teknik servisimizle yaptıracağınız tamir ve bakım işlerinden memnun kalacaksınız. Servisi olarak ev kullanıcılarına ve ticari kullanıcılara hizmet veren teknik servisimiz, tam donanımlı ve bilgi seviyesi yüksek elemanlarıyla ürünlerinizi en kaliteli şekilde tamir edecektir.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık