Haki Yeşil Kıyafet Modelleri

357 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Haki yeşil elbise kombinleri tesettür tarzını benimsemiş bayanların en çok tercih ettiği renk kombinlerindendir. Haki renk kıyafet kombin yaparken göz alıcı olmak için haki yeşil renk ile uyumlu renkler konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir.

Haki yeşili ile uyumlu renkler tesettür kombini yapılırken dikkat edilmezse boğucu bir kombin ortaya çıkar. Haki yeşil renk tonları konusunda detaylı bilgi sahibi olmalı ve uyumlu renkleri belirlemeli, gardırobunuzdaki kıyafetlere bu yönde yer vermelisiniz. Haki renk kombinleri tesettür hemen hemen her bayanın sevdiği kombinler arasında yer almaktadır.

Haki Yeşil Elbise Kombinleri Tesettür

Haki yeşil elbise tesettür kombinleri uzun boylu ve zayıf bayanlarda çok daha şık duracaktır. Kısa boylu ve fazla kilolu bayanlar haki yeşil elbise ile daha kısa ve kilolu görüneceklerdir. Sezonun haki yeşil elbise tesettür modelleri oldukça şık ve modern tasarımlardan oluşmaktadır.

Haki yeşil elbise kombinleri tesettür, sıcak alt tonlu cilt rengine sahip olanlarda çok daha şık duracaktır. Cilt renginiz ile mükemmel uyum sağlayacak hâki yeşilin her tonunu rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Peki şık olmanızda bu kadar etkili olan ve hemen hemen her bayanın dolabında bulunan haki yeşil elbise altına ne renk ayakkabı giyilir, gelin birlikte görelim. Haki renk kombinler denilince akla gelen haki elbise kombinleri…

Haki Yeşil Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Haki yeşil tesettür kombin sonrasında tercih edeceğiniz ayakkabı da bütünlük açısından son derece önemlidir. Haki yeşil kıyafet kombini ile siyah, kahverengi ve gri tonlarında ayakkabı kullanabilirsiniz.

Bu konuda daha detaylı bilgi için Yeşil Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir? başlıklı yazımızı inceleyerek daha kapsamlı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Haki Yeşil Elbiseye Uygun Şal-Eşarp

Haki yeşil elbise kombinler tesettür kombini yaparken eşarp veya şal uyumuna da dikkat etmelisiniz. Eğer elbiseniz haki yeşilin koyu tonlarında ise daha açık haki tonlarında bir eşarp veya şal kullanabilirsiniz. Elbise kombinini ceket ile tamamladıysanız, ceketin renginde bir ayakkabı ve şal kullanabilirsiniz.

Haki renk kombinleri tesettür uygulaması için diyeceğimiz ise şu;

Eğer iki farklı parçadan oluşan haki yeşil kombininiz varsa ve haki yeşili üst kıyafetinizde kullanıyorsanız alt kıyafetleriniz ile uyumlu renk tonlarında eşarp veya şal kullanabilirsiniz.

Mesela; haki yeşil tunik ile, siyah alt kombini yaptınız

Ve haki yeşil tuniğin üstüne ne renk şal gider diyorsunuz.

Bu kombine turuncu veya hardal sarısı şal, siyah çanta ve ayakkabı ve kullandığınız eşarp veya şal tonlarında aksesuar kullanabilirsiniz.

Haki yeşil elbise ile hakinin farklı tonlarında, hardal sarısı, siyah, turuncu, pudra veya kırık beyaz eşarp ve şal kullanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık