Hangi Vücut Tipindeki Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

571 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

İnce Bacaklı Kadınlar

Çoğu bayanın sahip olmak istediği ince bacaklar, gereğinden fazla ince bacaklara sahip olan bayanların şikayet ettiği bir durum olarak ortaya çıkmaktadır. Sizler de, ince bacaklara sahip durumdaysanız; doğru bir şekilde tercih edilmekte olan bir pantolonla çok hoş bir görüntü sağlamanız olanaklıdır. Çok dar pantolonlar daha ince bir görüntü sağlayacağından dolayı tercih edilmemelidir. Erkeksi kesim dediğimiz pantolonlar ile çok daha güzel bir görüntüye sahip olabilirler. Özellikle de minyon ve ince bacaklı bayanlar dar pantolonlar giymemeli çünkü olduklarından daha ufak bir görüntüye sahip olacaklardır.

Miyon Tipli Kadınlar

Miyon tipli bayanlar düşük bel pantolon tercih etmemelidir. Düşük belli pantolonlar, olduklarından daha ufak bir görüntüye sahip olmalarına neden olacaktır. Bunun yerine yüksek bel pantolon tercih etmelidirler. Ayakkabı seçimi de çok önemlidir. Çok aşırı yüksek topuk miyon tipli bayanlarda hoş durmadığı gibi daha kısa görünmelerine neden olur. Normal ince bir topuklu ayakkabı ile daha şık bir görünüme sahip olabilirler. Ayrıca çok uzun sallanan küpeler, tercih etmemelidirler. Kullandıkları çanta da kıyafetlerine tarz olarak uyumlu olmalı ve askılı çanta tercih ettiklerinde, çantanın boyu kalçanın altında olacak şekilde olmamalıdır.

Kilolu Kadınlar

Kilonuzu kapatmak için, seçtiğiniz kıyafeti kapatmayın. Bu detaya dikkat ederseniz siz de hem şık hem de daha ince bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Klasik kesim, ütü çizgisi olan pantolonları tercih etmeli, yüksek bel pantolon tercih etmemelisiniz. Tunik boydaki bluz modelleri veyahut klasik kesim ancak çok uzun bir gömlek modeli tercih ederek kullanabilirsiniz. Vücudunuzun üst kısmı daha geniş ise; yelek yardımı ile daha ince görünebilirsiniz. Kalın çizgili ya da ekose çizgili kıyafetler tercih etmeyin. İnce çizgiler seçerek hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aşırı bol bir kıyafet yerine dökümlü kıyafetler ile problemli bölgelerinizi saklayabilirsiniz. Elbise seçerken üst dar, eteği volanlı elbiseler tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık