İğne Oyası Yazma Modelleri

1.829 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Dünyadaki en zor el işi olan ve birçok bayanın gözünü korkutan fakat işleme zamanı oldukça eğlenceli olan iğne oyası yazma modelleri işlemek zor olsa da müptelalıları tarafından da vazgeçilmemektedir. Özellikle hamarat hanımların ellerinden düşmeyen ve en çok tercih edilen yazma modellerinin başında gelmektedir. Buda her açıdan şık ve hoş bir görüntü sergileyen yazmalar için vazgeçilmez olmaktadır. İğne oyası zor olsa da yapımı bir o kadar eğlenceli ve keyifli olmaktadır. Aslına bakılırsa en basit malzeme de yine bu iş için gerekli olmaktadır. Bir iğne ve yazmaya uygun olacak olan bir renk iplik ile şık ve şahane bir iş yapmanız mümkündür.

İğne Oyası İle Yazma Kenarı Yapma

El işini kendine adet edinmiş birçok bayan bilir ki en zor işlerin başında iğne oyası gelmektedir. Fakat diğer modellere oranla daha şık ve zarif durduğu için en çok yine bu iş tercih edilir. İğne oyası aynı adı gibi zarif duran ve şık gösterişli modeller arasında ilk sırayı almaktadır. Bu sebep ile yapanda yaptıran da en çok mu tarz modeli tercih eder.

İğne Oyası Yazma Modelleri

İğne oyası ile yapılabilinecek birçok iş olduğu gibi yazma kenarı da rahatlık ile yapılabilinir. İğne oyası yazma modelleri en çok enli ve gösterişli olan modeller tercih edilenlerin başında gelir. Bu modeller hem yazmada daha şık durur hem de daha gösterişli olduğu için en çok tercih edilen modeller olmaktadır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık