İstanbul Sokak Modası Trendleri

482 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Bu sene içerisinde İstanbul Sokak Modası trendlerinde tam olarak neler bulunuyor. Eğer ki stilinizle ilgili olarak biraz ilham arayışındaysanız, moda haftalarından farklı hiç bir yere bakmamalısınız!

İlkbahar ve yaz mevsimiyle alakalı sokak modasının kalbi ülkemiz içerisinde hiç bir şüphe yok ki İstanbul’da atmaktadır. İster kadın, isterse de erkeklerle ilgili olarak sokak modası, pek çok moda tutkunu olanlar açısından bir açık hava podyum olarak öne çıkmaktadır.

1990’lı senelerin modası olarak öne çıkan vatka detayları, 2020 sokak modası üzerinde de karşımıza çıkmış olacak. Çok güçlü durumda bulunan blazer ceketler bu sene içerisinde de sokaklarda. Kalın vatkalar, tam olarak 20 senelik bir zaman öncesinde trend olma eğilimi göstermişti. Ardımızda bırakmış olduğumuz senelerde bazı dönemlerde moda olmakla beraber, 2020 senesi boyunca etkisini devam ettireceğini de görmüş olacağız.

Kendi stilinizi yaratabilmek amacıyla, vintage bir ceket seçmiş olduğunuzdan kesinlikle emin olmalısınız. Gerekir ise, erkek arkadaşınızdan bir tane blazer ceket de ödünç almanızda yarar var. Daha sonrasında ise bu söz konusu parçaları; havuç pantolon modelleri veyahut etek ve de topuklu ayakkabıyla kombin yapabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık