Kahverengi Giysi Modelleri

336 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kahverengi elbise kombinleri ile şıklığı yakalamak ve göz alıcı olmak isteyenler için en ince detayları paylaşıyoruz. Kahverengi geçmişte sonbahar kış kombini olarak bilinse de günümüzde dört mevsim kullanılan kombinler arasında yer almaktadır.

Kahverengi elbise kombini nasıl yapılır? Kahverengi elbise altına ne renk ayakkabı olur? Kahverengi ile uyumlu renkler nelerdir? Gibi soruların cevaplarını birlikte görelim.

Kahverengi Elbise Kombinleri

Kahverengi elbise kombini yapılırken en önemli detay kahverengine uyumlu renkler olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kahverengi İle Uyumlu Renkler

Kahverengi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Olur?

Kahverengi elbise günlük kombin olarak, ofis kombini olarak ve özel gün ve gece kombini olarak kullanılabilir. Özel gece için kahverengi abiye elbise kullanacaksanız siyah veya ten rengi stiletto öneriyoruz. Kahverengi elbise altına ayakkabı seçimi yaparken çanta, kemer, şal, cüzdan, şapka gibi aksesuarların rengi de önemlidir.

Kahverengi elbise altına ayakkabı olarak yukarıda bahsettiğimiz renklerde seçimler yapabileceğiniz gibi ton sür ton kombini de yapabilirsiniz.

Günlük Kahverengi Elbise Altına Ayakkabı

Günlük kahverengi elbise kombin için en ideal seçim beyaz, bordo, siyah, gri, pudra, kiremit renklerinde ayakkabı modelleridir. Kahverengi günlük elbise altına spor ayakkabı, blok topuk ayakkabı, sandalet, babet gibi ayakkabı tercihleri yapabilirsiniz.

Kahverengi Tesettür Elbise Kombinleri

Kahverengi tesettür elbise kombinleri arasında tek parça elbise ve ikili kombin modelleri tercih edilmektedir. Kahverengi elbise kombininde elbise, ayakkabı, şal ve çanta uyumu mutlaka yakalanmalıdır.

Kahverengi elbise tesettür modelleri, sütlü kahve elbise modelleri ve koyu kahve elbise modelleri olarak çeşitlilik arz etmektedir. Kahverengi elbise modelleri tesettür seçeneklerine göre şal seçimi yapılmalıdır. Ten renginizi öne çıkaran ve kahverengi elbise ile uyumlu olan şal renklerini kullanmalısınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık