Kış Aylarında Beyaz Pantolon Giyilir Mi?

1.346 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Kış aylarında sokağa çıktığımızda en çok siyah, kahverengi ve lacivert gibi koyu renklerin tercih edildiğini görürüz. Siyah montlar, kahverengi bot ve ayakkabılar, siyah, koyu mavi ve lacivert pantolonlar kimi zaman bizleri daralttığı olmuştur. Kış aylarında beyaz pantolon giymek isteyen bayanların ise bunun moda açısından doğru bir tercih olup olmadığı sorusunu kendine sormaktadır. Bu konuda moda uzmanları beyaz pantolon tercih edilmesi durumunda kombin oluştururken nelere dikkat edilmesi gerektiği hususuna değinmektedir.

Beyaz pantolon giymek isteyen kişilerin kombin oluştururken daha sadece kıyafetler tercih etmesi, renk seçimlerinde gri, eflatun gibi renkleri tercih etmesi gerekecek. Aşırı açık tonlarda giyinmek kış aylarında sokaklarda koyu renkleri tercih eden insanlar yanında fazla göze çarpmak ve rüküş görünmenize neden olabilmektedir. Bu duruma düşmemek gerektiği gibi beyaz pantolonun üzerine siyah tercihte etmemeniz kombinin oturması açısından önem arz edecektir. Bu yüzden çok açık veya çok koyu tonlardan ziyade beyaz pantolonla kombin olurken sizi toplum içerisinde yazlık kıyafetlerinizi giymiş dedirtmeyecek kadar renk tonlarını seçmeniz gerekecektir.

İyi bir kombin oluşturduğunuz halde renk uyumunu sağlamadığınız durumlarda sıkıntı yaşayacağınız aşikar. Özellikle yapılan en büyük yanlış beyaz pantolonla birlikte yine beyaz, sarı ve kırmızı bir kıyafetle kombin yapmak olacaktır. Belki yaz ayında yapabilirsiniz, fakat kış aylarında bu tonları beyaz pantolonla birlikte tercih ederseniz olumsuz bir görüntü ortaya çıkacaktır.

Beyaz pantolonla birlikte atkı ve çanta seçimlerinizde önem kazanacaktır. Kışlık çantalarınızı beyaz pantolonla kombin yapamazsınız. Bunun yerine baharlık bir çanta ve yine gri, kahverengi tonlarında bir atkıyı beyaz pantolonla kış aylarında daha uyumlu olduğunu göreceksiniz. Bu yüzden kesinlikle aşırı süslemeleri bulunan bir atkıyı beyaz pantolonla tercih etmeyin.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık