Peplum Ceket Modelleri

281 kez görüntülendi

Sponsorlu Bağlantılar

Yaz ayı ve sonbaharı bitirip yavaş yavaş kışa girdiğimiz şu günlerde hala peplum ceketlerin etkisini görüyoruz. Yaklaşık bir yıl önce tekrar modaya giren ve çok sık kullanılmaya başlayan peplum ceketler hakkında editörlerimiz tarafından 25 farklı modeli sizler için seçtik.

Genelde Ceket modelleri iş kadınlarına çok yakışıyor, fakat artık günlük hayatta da özellikle spor olanları kullanılmaya başlandı, bende yazımda sizler için en güzel modellere yer verdim.

Peplum Ceketler Kimlere Yakışır

Peplum ceketler genelde iş kadınlarına yakışsa da, artık günlük hayatta da spor parçalar ile kombin yapılıyor, aşağıda verdiğim görseli inceleyebilirsiniz.

Tamamen şık jean üzerine, bluz üstüne yapılan bu kombin artık peplum ceketlerin günlük giyim üzerinde de etkili olduğunu kanıtlar nitelikte.

Ben daha çok spor parçaları beğendim, özellikle fermuarlı yukarıda model, peplum cekete ayrı bir hava katmış.

Pembe Triko Peplum Ceket Modeli

Yine yazlık olan bu model triko kumaşı ile dikkat çekiyor. Zaten genel olarak düğmesiz modeller olması ile yaz giyimine daha uygun olarak görüyorum. Bu modelde beyaz ve toz pembenin muhteşem uyumunu görebilirsiniz.

Deri Peplum Ceket Modeli

Çeşitli varyasyonları yapılan peplum ceketin, deri versiyonu da çok hoşuma gitti. özellikle baharlık kombinler ile oluşturulacak bu parça, yukarıda ki modele çok yakışmış.

Resmi Peplum Ceket Modeli

İşte yukarıda ki parça iş yerinde giyilebilecek güzel bir kombini oluşturmaktadır. Bu tarz çanta, etek ve peplum ceket modeli ile çok gösterişli parçalara hazır olun.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Yukarı Çık